Pretláčanie chráničiek. Stavebné montáže strojárenského charakteru. Zámočnícke práce, montáž oceľových konštrukcií, opravy stavebných mechanizmov. Horizontálne pretláčanie oceľových rúr. Konzultácie, poradenstvo, realizácia.
už žiadne rozkopávky...
Úvod
Profil firmy
Pretláčanie chráničiek
Referencie
Kontakt
Napíšte nám

BSM Bolecek s.r.o.

Vážení obchodní partneri,

naša firma bola založená v roku 1992 a zameriava sa výhradne na stavebné montáže strojárenského charakteru. Sú to predovšetkým zámočnícke práce, montáž oceľových konštrukcií, opravy stavebných mechanizmov a iné. Hlavnou činnosťou našej firmy je však horizontálne pretláčanie oceľových rúr pri výstavbe a rekonštrukcii inžinierskych sieti.

Nadviazali sme na dlhoročnú tradíciu a skúsenosti, ktoré kolektív našej firmy nadobudol za viac ako 20 ročné pôsobenie v rôznych stavebných spoločnostiach, zaoberajúcich sa touto technológiou.

Meradlom kvality našej práce sú okrem špecifikých odborných znalostí aj vysoko výkonné technologické zariadenia od uznávaných svetových výrobcov (Autobore American Augers, Tractortechnik, Bumar).

Predkladáme Vám ponuku našich prác. Dúfame, že budeme mať možnosť osobne Vás presvedčiť o kvalite nami ponúkaných služieb. Spoluprácou s našou firmou prispejte nielen k výraznému obmedzeniu rozkopávok, ale i ku kvalite komunikácií a k zvýšeniu bezpečnosti premávky.

Tlač stránku  Tlač stránku 
googlePR.sk - PageRank zadarmo BSM BOLEČEK s.r.o.
Staviteľská 8045
831 04 Bratislava
Tel./ Fax:+421 2 4487 2774
Mobil:      +421 903 400 813
Mobil:      +421 902 531 266
e-mail bolecek@bsm-bolecek.sk

Copyright 1992-2012.
Powered by Webcredit s.r.o.